کانون سافاری موسسه طبیعت

در پی مسئولیت اجتماعی موسسه طبیعت و هدفی که این مجموعه پیگیر آن است، در راستای فعالیت‌های آموزشی و برگزاری برنامه‌های تفریحی و از آنجا که این فعالیت‌‎‌ها به صورت‌های گوناگونی در طبیعت قابل اجرا هستند، لازم دیده شد که شاخه‌های طبیعت‌گردی جداگانه و با رویکرد حرفه‌ای در قالب برنامه‌های آموزشی و تفریحی برای مخاطبان برگزار گردد. لذا کانون سافاری طبیعت متولد شد، تا بتواند تمام حواس خود را در پی محقق ساختن این ایده به‌کار گیرد. عمده فعالیت این کانون ایجاد فضایی برای مخاطبان است تا با حضور در آن بتوانند علاوه بر تفریح، آموزش‌هایی را به عنوان ارزش افزوده با خود همراه کنند و البته با مسئولانه سفر کردن نیز آشنا شوند. در این میان هدف کانون سافاری، حفاظت و حفاظت است. به این معنا که از جان و مال و محیط زیست هر چه صحیح‌تر و با شیوه علمی‌تر محافظت گردد.

 

تماس با اینستاگرام کانون سافاری طبیعت

مرامنامه کانون سافاری طبیعت

اصل وجودی و بنیادی ما:

کانون سافاری موسسه طبیعت می‌کوشد که از تخریب طبیعت که تهدید اصلی برای جهان هستی است جلوگیری کند، می‌کوشد تا فضایی امن و به دور از استرس برای دوستداران طبیعت، اعم از پیر و جوان، کودک و بزرگسال، زن و مرد فراهم آید، می‌کوشد در جهت ارتقا سطح دانش عمومی از منظر گردشگری و حفاظت از محیط زیست در کلیه شیوه‌های مرسوم سفر در طبیعت و اماکن شهر.

تعهدات ما:

متعهد می‌شویم هیچگاه متجاوزانه بر روی زمین راه نرویم.

متعهد می‌شویم به درختان، رودها، دریاها، کوه‌ها و جنگل‌ها آسیب نرسانیم و حقوق حیوانات را رعایت کنیم.

متعهد می‌شویم فضای آموزشی برای دوستداران طبیعت و خانواده‌های طبیعت دوست فراهم آوریم.

متعهد می‌شویم تمام اصول گردشگری، اکوتوریسم و حمایت از جوامع محلی را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و از قوانین حاکم بر کشور ایران و طبیعت آن تبعیت کنیم.

متعهد می‌شویم خود را در قبال هر گونه تخریب و آسیب رساندن به طبیعت و امور خارج از عرف گردشگری، مسئول بدانیم و با آن مقابله کنیم.

سرفصل‌های دوره کامپس (مدرسه کمپینگ)

آموزش و استانداردسازی هدف اصلی کانون سافاری طبیعت در برگزاری دوره‎ی کامپس است.

مطالب کاربردی

تماس با کانون سافاری

اعضای تیم اجرایی کانون سافاری طبیعت

فیلم‌ها

گالری تصاویر

مطالب مرتبط

کانون سافاری موسسه طبیعت

نام و نام خانوادگی 
می‌خواهم: * می‌توانید بیش از یک گزینه را انتخاب نمایید
شماره همراه  
ایمیل 
کد بالا را در کادر وارد نمایید :