مدرسه آنلاین طبیعت

مدرسه آنلاین طبیعت بستری است برای افرادی که مشتاقند دانش فردی خود را در حوزه‌های تاریخی و فرهنگی، زیست محیطی، گردشگری، طبیعت و حیات‌وحش افزایش دهند و یا تمایل دارند به عنوان راهنمای سفرهای طبیعت‌گردی و یا ایرانگردی و جهانگردی، مهارت‌های فردی خویش را ارتقاء بخشند.

در این مدرسه ما بر آنیم تا با طراحی کارگاه‌های تخصصی مهارت محور، بستری نو در آموزش عرضه کنیم تا ورای محدودیت‌هایی چون مکان، فاصله، زمان و ... فرصت بهره علمی و توسعه رشد و آگاهی را در پهنه ایران فراهم آوریم.

مزایای حضور در مدرسه آنلاین

صرفه‌جویی در وقت و هزینه با استفاده از بستر مدرسه آنلاین و فناوری روز

دسترسی به کلاس بدون محدودیت مکانی و تنها از طریق اینترنت و مدرسه آنلاین

امکان مشاهده مجدد کلاس پس از اتمام آن

تدوین محتوای آموزشی بر پایه نیازهای علمی مخاطبان حوزه‌های گردشگری و محیط زیست

امکان شرکت در سفرهای تخصصی که به ضرورت طراحی و برنامه‌ریزی می‌گردد

مزایای حضور در مدرسه آنلاین

ویژگی های مدرسه آنلاین طبیعت

ویژگی های مدرسه آنلاین طبیعت
بهره‌مندی از دانش اساتید به نام کشور در حوزه‌های گردشگری و محیط زیست

شناخت بیشتر تاریخ، فرهنگ و طبیعت کم نظیر ایران

آموزش مطالب کاربردی و مهارتی به همراه معرفی منابع مورد نیاز

امکان استفاده از مشاوره تخصصی اساتید

بهره‌مندی از بیست سال تجربه موفق موسسه طبیعت در امر آموزش گردشگری

گالری تصاویر

سوالات متداول

با در نظر گرفتن شرایط رقابتی فشرده برای دستیابی به کار مورد نظر و اشراف به این موضوع که بازار کار خود نقش تعیین کننده‌ای در جذب متقاضیان دارد، کسب مهارت و ارتقاء دانش در حوزه کار می‌تواند اولین و مهم‌ترین قدم برای ایجاد تمایز در این مسیر باشد.


صرفه جویی در وقت و هزینه، دسترسی به کلاس بدون محدودیت مکانی و زمانی، امکان مشاهده مجدد کلاس‌ها، داشتن قدرت انتخاب بیشتر برای تمرکز بر موضوع مورد نظر، ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در مواجهه با دیگر فعالیت‌های شخصی، امکان انتخاب محیط آموزشی به صلاحدید فردی – اتاق خواب، اتاق مطالعه یا هر جای مناسب دیگر برای شما، اجتناب از عوامل استرس زایی نظیر ترافیک، تهدید سلامتی، حضور در جمع و ...، تمرکز و دقت بیشتر در مباحث ارائه شده، در دسترس بودن سرعت مطالعه و استفاده راحت تر از اطلاعات کلاس تنها بخش کوچکی از مزایای آموزش آنلاین است.


با پیگیری سایت موسسه و دنبال کردن اینستاگرام موسسه طبیعت، قسمت مدرسه آنلاین و یا تماس تلفنی با موسسه از عناوین کارگاه‌ها و زمان برگزاری آنها مطلع خواهید شد.
به سادگی، با ثبت اطلاعات فردی خود شامل نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، شماره همراه، و بارگزاری تصویر فیش واریزی مربوط به شهریه کارگاه، در سایت موسسه طبیعت، هم دارای پنل کاربری در سایت خواهید شد و هم امکان حضور در کارگاه آنلاین برایتان میسر خواهد شد. البته مشاورین ما از همان لحظه اول در کنار شما خواهند بود.
در سایت موسسه طبیعت، در صفحه مدرسه آنلاین با کلیک بر روی کارگاه مورد نظر خود تاریخ، ساعت و کد برگزاری را به راحتی مشاهده می‌نمایید. همچنین ضمن تماس با موسسه طبیعت امکان دریافت مشاوره را هم خواهید داشت.
پس از انجام مراحل ثبت نام مشاور تخصصی کارگاه و پشتیبان شما از قبل از شروع کارگاه تا پایان آن در کنار شما خواهد بود و راهنمایی‌های لازم به شما ارائه خواهد شد.
با توجه به ضبط شدن کل کلاس و امکان استفاده چند باره از آن پس از اتمام کلاس آنلاین، مشکلی نخواهید داشت.

مطالب مرتبط